22 marca, odbyła się siódma w tym roku szkolnym impreza sportowa w ramach „Miejskich Igrzysk Młodzieży”. Tym razem graliśmy w badmintona. Rywalizowało 8 dziewcząt i 8 chłopców. Graliśmy w dwóch grupach, po 4 zawodników, po czym dwóch najlepszych w każdej grupie awansowało do półfinałów. Najlepiej z naszej szkoły wypadli Małgosia Świder i Wojtek Rutkowski, którzy po przegranych półfinałach, wygrali swoje mecze o trzecie miejsce, zdobywając brązowe medale. NataliaCzarnecka zajęła miejsce czwarte, a Łukasz Sypniewski piąte. W klasyfikacji drużynowej zajęliśmy miejsce drugie, ustępując tylko Zasadniczej Szkole Zawodowej nr 5, której zawodnicy wygrali obie kategorie, zdobywając złote medale. Trzecie miejsce zajął Ośrodek Szkolno – Wychowawczy nr 1, a czwarte Ośrodek Szkolno – Wychowawczy nr 2. W klasyfikacji generalnej robi się coraz ciekawiej. ZS nr 7 i ZSZ nr 5 mają po 38 pkt., OSW nr 2 – 32 pkt., a OSW nr 1 – 30 pkt. Przed nami jeszcze tylko sztafetowe biegi przełajowe (7 kwietnia w ZSZ nr 5) oraz gry i zabawy sprawnościowe w naszej hali (26 kwietnia).