11 lutego, w sali gimnastycznej Zasadniczej Szkoły zawodowej nr 5, odbył się turniej siatkówki chłopców. W zawodach, po bardzo zaciętej rywalizacji zwyciężyli gospodarze. Nasz zespół po odniesieniu jednego zwycięstwa nad OSW nr 2 i dwóch przegranych z ZSZ nr 5 i OSW nr 1 zajął ostatecznie czwarte miejsce. Miejsce tym bardziej pechowe, że do zajęcia drugiego miejsca w zawodach zabrakło nam wygranego tylko jednego seta w naszych przegranych meczach, a było ku temu kilka okazji (przegrane dwa sety na przewagi). Najlepszym zawodnikiem naszej drużyny uznano Łukasza Sypniewskiego z klasy 2b liceum. Oprócz niego szkołę reprezentowali: Oskar Kokoszewski, Bartek Jandy, Jakub Zaremba, Jan Maciejewski, Mateusz Pietrykowski, Maks Zakrzewski. W klasyfikacji Igrzysk, po tym czwartym miejscu, nieco zmalała nasza przewaga – mamy teraz 30 pkt., druga jest ZSZ nr 5 – 24 pkt., a na trzecim miejscu oba Ośrodki – po 22 pkt. Teraz kolej na dziewczęta, które zaprezentują swoje umiejętności już 25 lutego, także w sali ZSZ nr 5.